mirmed@op.pl
O poradni
HISTORIA

Poradnia MIRMED na mapie medycznych placówek istnieje od 1 lipca 1999 roku i mieści się przy ul. Mireckiego 90.

Jako pierwsza powstała Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, w następnym roku zakres świadczonych usług został poszerzony o Poradnię Stomatologiczną i Ginekologiczną. Kilka miesięcy później utworzona została jedna z nielicznych w Polsce, certyfikowana Poradnia Leczenia Bólu. Wszystkie komórki realizowały świadczenia na podstawie kontraktów z Łódzką Kasą Chorych.

W 2004 roku oferta naszej placówki została wzbogacona o usługi medyczne z zakresu nocnej i świątecznej pomocy medycznej oraz transportu sanitarnego. Od czerwca tego roku zaczęła również funkcjonować długoterminowa opieka pielęgniarska w domu pacjenta.

Od lutego 2006 roku, po rozbudowie placówki, rozpoczął działalność Zabiegowy Oddział Procedur Jednodniowych oferujący pacjentom świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej i ginekologii.
W latach kolejnych stopniowo poszerzała się oferta poradni specjalistycznych. Powstała Poradnia Medycyny Pracy oraz Poradnia Chirurgii Ogólnej.

Kolejna rozbudowa, która nastąpiła w 2011 roku, pozwoliła na pełną przebudowę części specjalistycznej i zabiegowej. Gabinety oraz sala operacyjna uzyskały poziom europejski zarówno pod względem lokalowym, jak i sprzętowym. Odpowiadając na potrzeby lokalnego rynku zorganizowaliśmy kompleksową opiekę ginekologiczno – położniczą od poradni specjalistycznej, poprzez zabiegowy oddział procedur jednodniowych, szkołę rodzenia oraz edukację przedporodową i opiekę patronażową dla młodych mam.

W latach kolejnych działalność poradni specjalistycznych rozszerzona została kolejno o Poradnię Urologiczną, Neurologiczną, Ortopedyczną i Onkologiczną. Podobnie oddział zabiegowy rozpoczął realizację świadczeń urologicznych i onkologicznych oraz nowatorskie zabiegi laserowego usuwania żylaków i leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Systematyczne inwestowanie w nowoczesny sprzęt medyczny pozwala na realizację szeregu badań diagnostycznych i zabiegów we własnym zakresie.
MIRMED bierze także udział w różnego rodzaju programach wspomagających profilaktykę zdrowotną.
Naszym pacjentom oferujemy usługi wykonywane zarówno w oparciu o umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak też prywatnie.
W ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych zapewniamy opiekę medyczną klientom firm LUX-MED, Medicover, Allianz, Signal Iduna, Polmed.
Nad bezpieczeństwem i jakością wszystkich udzielanych świadczeń czuwa wysoce wyspecjalizowany personel medyczny.
Chcesz umówić wizytę?
Wybierz preferowany sposób kontaktu:
Przygotuj numer PESEL i zadzwoń już teraz!
Zapytaj o szczegóły naszej oferty!
Kliknij poniższy link i wyślij maila do naszej rejestracji
Odpowiadamy w maksymalnie 24h!
mirmed@op.pl
Internetowa rejestracja do lekarzy wszystkich specjalności
Kliknij poniższy link i zarejestruj się On-line!
Przejdź do eRejestracji (dodać link)
Adres
ul. Mireckiego 90,
Tomaszów Mazowiecki

44 738 00 07
Numery wewnętrzne:
Rejestracja POZ
Rejestracja Poradni Specjalistycznych
Stomatologia
Opieka długoterminowa
Diagnostyka laboratoryjna
Diagnostyka obrazowa
Medycyna pracy
Hostel
Godziny otwarcia
POZ pon.-pt.
Rejestracja Pacjentw w godz.
Poradnie specjalistyczne
Punkt Pobrań
Płatności
Karta/Gotówka/MediRaty
Do pobrania
Cennik(brak)
Media społecznościowe